kursy języka niemieckiego - Świebodzin

kursy języka niemieckiego - Świebodzin
Kursy
 
 
Organizacja zajęć
 
 
Tablica interaktywna
 
 
Poziomy językowe
 
 
  • Atutem naszych kursów jest efektywne nauczanie języka niemieckiego – języka, którym jako językiem ojczystym posługuje się ponad 100 milionów Europejczyków. Język angielski zna niemal każdy, jednak nie każdy umie porozumieć się po niemiecku. Wyróżnij się!
  • Główna oferta kursów języka niemieckiego obejmuje każdy poziom nauczania. Znajdziesz u nas zajęcia dla dzieci, kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych i matury, certyfikatów językowych, Wirtschaftsdeutsch oraz zajęcia indywidualne. Każdy może znaleźć ofertę odpowiednią dla siebie.
  • Nasze zajęcia dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych lektorów. W procesie nauki kładziemy przede wszystkim nacisk na komunikację, ale też prawidłową wymowę i poprawność gramatyczną. Uczymy żywego języka niemieckiego.
  • Ekonomiczna kalkulacja jest dla Ciebie ważna – pomyśleliśmy też o tym i dlatego masz wybór: kursy w naszej szkole są płatne w 10 ratach lub w ich mniejszej ilości. Jeśli chcesz możesz zapłacić za semestr lub cały kurs z góry – wtedy otrzymasz korzystny 5 % rabat.
  • Super! - pomyślisz sobie, gdyż zadbamy o to, aby zajęcia były ciekawe i abyś chciał brać w nich udział, bo przecież: nauka niemieckiego ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Dzięki temu, że grupy są kameralne( 3-6 osób) w efektywny sposób wykorzystywany jest czas przeznaczony dla każdej z osób. Dzięki tablicy interaktywnej zajęcia są niestandardowe – słuchacz lepiej zapamiętuje treści, słownictwo i bierze czynny udział w zajęciach.

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty.


Agnieszka Hoffmann